درباره پرشین راک

خط تولید پرشین راک
قفسه های صنعتی راک

مدیریت صنایع فلزی پرشین راک

مفتخر است با چهار دهه سابقه‌ی مفید در تولید سیستم های قفسه‌بندی در صنعت لجستیک و ریتیل، با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص و دانش به‌روز دنیا، راه حل‌های نوین و دانش‌محوری را ارائه دهد تا با تولید محصولاتی با کیفیت و با بهای تمام شده‌ی کمتر، موجب کسب رضایت و سودآوری مشتریان و همچنین به وجود آوردن بازار رقابتی برای دیگر تولید‌کنندگان گردد.

صنایع فلزی پرشین راک به عنوان یکی از اولین و بزرگترین تولیدکنندگان قفسه‌های انباری، فروشگاهی، راک‌های صنعتی و اسکلت‌های پیش ساخته در ایران و خاورمیانه موفق به اخذ گواهینامه نظام مدیریت بر کیفیت براساس استاندارد ISO9001:2008 در زمینه‌ی طراحی، ساخت، فروش و نصب انواع سیستم‌های قفسه‌بندی و گواهی ایمنی کار OHSAS18001 می‌باشد.
پرسنل مجرب پرشین راک با دسترسی به آزمایشگاه مجازی شبیه‌سازی آزمون مقاومت سازه برای تحمل بار وارده قبل از اجرا، و با در اختیار داشتن مواد اولیه‌ی استاندارد و دانش روز دنیا، تولیدات خود را بر روی ورقه‌های فولادی در ۱۲ رنگ ثابت پودر الکتروستاتیک به بازار عرضه می‌دارند. نتیجه‌ی چهار دهه فعالیت این مجموعه تجهیز شدن میلیون‌ها مترمربع از فضاهای نگهداری کالا در منازل، فروشگاه‌ها، اداره‌ها و انبارهای شما عزیزان می‌باشد.

1370

1375

1383

1385

1386

1390

1395

پایه قفسه عمودی

تاسیس کارخانه‌ی صنایع فلزی شرکا توسط آقایان، احمد شانه‌ساز، علی میرزایی، داوود میرزایی، حاج رضا دشتی.

تغییر در مدیریت و سرمایه‌گذاران شرکت و تاسیس کارخانه‌ی انبار دژ توسط آقای احمد شانه‌ساز

تغییر و به‌روزرسانی در ماشین آلات و طراحی محصولات جدید همزمان با تغییر هیئت مدیره و ورود سرمایه‌گذاران جدید و تاسیس شرکت پرشین راک

راه اندازی خط «رول فرمینگ» جهت تولید محصولات راک

اخذ گواهی ایمنی کار و گواهینامه ایزو

به‌روزرسانی خط رنگ پودری الکتروستاتیک

کاشت ۵۰ اصله درخت در فضای کارخانه به منظور کاهش آلودگی محیطی

قفسه فلزی راک صنعتی