5 عامل تاثیر گذار بر قیمت قفسه فلزی فروشگاه

فروردین 31, 1401
10 دیدگاه
شهلا جهان تاب
قفسه فروشگاهی

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی

همانطور که آگاه هستید، همه قفسه ها یکسان ساخته نمیشوند  و بر همین اساس قیمت قفسه های فلزی  فروشگاهی بستگی به مدل انتخابی شما دارد.

پیشنهاد ما به شما برای سهولت در کارتان  و بودجه بندی سازمانتان گرفتن مشاوره از طراحان و متخصصین پرشین راک است.

پس همین حالا برای گرفتن قیمت قفسه های فلزی فروشگاه مد نظرتان روی دکمه تماس کلیک کنید.


تماس با مشاور

انچه در ادامه مورد بحث قرار میدهیم

در ادامه این مقاله میتوانید راهنمایی نهایی در مورد قرار دارن محصولتان در فروشگاه را مطالعه کنید.

با وجود برند های مختلف،رقابت برای جلب توجه شدید مشتری قرار دادن محصول در فروشگاه بخش بسیار مهمی از موفقیت در صنعت فروش است. به خصوص در بازاری  که حضور بسیاری از برند های جدید که سعی در رقابت با برند های معتبر دارند.

باور کنید یا نه! نمایش دادن محصول و همینطور استراتژی در چیدمان محصولاتتان میتواند تاثیر قدرتمندی بر مصرف کننده  در مورد خرید یا عدم خرید آن محصول داشته باشد.

در این مقاله

آنچه تیم فروشگاهی شما باید درمورد قرار دادن محصولات در قفسه های فلزی فروشگاه بدانند مورد بحث قرار خواهیم داد.

تاثیر چیدمان و قرار دادن محصول در قفسه فروشگاه

قرار دادن محصول در قفسه های فلزی فروشگاه،هنر نمایش محصولات شما است.

پس قبل از نگرانی برای قیمت قفسه فلزی فروشگاهی باید به این امر مهم توجه ویژه ای داشت باشید چرا که هزینه کردن برای قفسه های فروشگاهتان برگ برنده ای برای فروش بیشتر شماست!

و این چیدمان از طریق برنامه ریزی و طراحی است،همینطور به تجزیه و تحلیل فضای قفسه بندی و استفاده مناسب از فضای فروشگاه بستگی دارد.

چیدمان در قفسه های فروشگاهی

باید جوری صورت گیرد که از نظر بصری کاملا مخاطب خود را جلب و جذب کند.

قرار دادن موثر محصول در فروشگاه 2 مورد را برای شما به همراه دارد:

 1. باعث افزایش شناخت برند
 2. به حداکثر رساندن فروش

میشود گفت به همین دلیل است که وقتی صحبت از قیمت قفسه های فلزی فروشگاهی میشود نمیتوان یک قیمت واحد را دراختیار شما قرار داد.

ما راه حل یکسانی برای همه ارائه نمیدهیم، زیرا میدانیم هر سازمان فروشگاهی نیاز های متفاوتی دارد.

ما خوشحال میشویم که با شما صحبت کنیم و به شما کمک کنیم تا تعیین کنید چه قیمت قفسه فلزی فروشگاهی و چه مدل قفسه ای نیاز شما را در فروشگاهتان برطرف میکند.

6 نکته ای که باید هنگام برنامه ریزی فضای قفسه راک انبار خود درنظر بگیرید! 

قیمت قفسه فلزی فروشگاهی به 5 عامل بستگی دارد!

 1.  به نوع متربال کفی
 2. ستون های قفسه فلزی
 3. ضخامت ورق مورد استفاده
 4.  ابعاد مورد نیاز
 5.  نصب اکسسوری های مختلف 🙁 امکاناتی چون یراق آلات مورد نیاز و یا نورپردازی قفسه)

میتواند در قیمت نهایی اجرای قفسه فلزی تاثیر گذار باشد .


دریافت پیش فاکتور


تماس با بخش فروش

چیدمان سوپرمارکت

قرار دادن محصول در سوپرمارکت

خرید در سوپر مارکت ها را میتوان تشبیه کرد به یک سفر

حال در این سفر هرچه راه زیباتر باشد پایان جذابی خواهد داشت ، و این مسیر دقیقا چیدمان فروشگاه شما است.

در واقع به هزارتویی از محصولات تازه، لوازم بهداشتی و سایر کالاهای ضروری تبدیل می شود،

این می تواند مصرف کننده را به سمت خرید چیزهایی سوق دهد که لزوماً برای آن به فروشگاه نیامده اند و محصول شما می تواند یکی از این چیزها باشد.

انواع قفسه فلزی  فروشگاهی

قفسه برای فروشگاه بسیار متنوع بوده است که هر کدام یک از این قفسه های فلزی  کاربرد خاص خود را دارا می باشد. برای اشنایی با هر مدل از قفسه فلزی روی کلمه آبی کلیک کنید

وارد کردن محصول شما به یک فروشگاه یک دستاورد بزرگ است، اما این فقط اولین قدم در یک فرآیند طولانی تر است، قفسه‌ها یکسان ساخته نمی‌شوند، و بر کسی پوشیده نیست که قفسه‌های هم سطح چشم و درپوش‌های انتهایی یکی از بهترین مکان‌ها برای دیده شدن توسط خریداران هستند.

با خرده فروشان برای برندهایی که به دنبال بهبود جایگاه خود هستند، ضروری است اما با توجه به اینکه همه رقبای شما برای اشغال همان مکان های برتر مبارزه می کنند.

چگونه برند شما می تواند خود را از رقبا متمایز کند؟

اگر شما توانسته باشید از نظر بصری جلوه فروشگاه خود را تامین کنید و بتوانید مشتری بیشتی را برای برند محبوبتان برای همکاری جلب کنید در نتیجه میتوانید تنها فروشگاهی باشید که آن برند محصول خود را در اختیار شما قرار میدهد.

اطلاعات کاربردی که نیازتان میشود

در ادامه اطلاعات قیمت خرید قفسه فروشگاهی لینک دو مورد از پرمصرف ترین قفسه های فلزی فروشگاهی را در اینجا قرار داده ایم برای اگاهی از این مدل قفسه ها روی لینک ها کلیک کنید و به مطلب اصلی برورید.

قفسه فلزی پیچ و مهره ای

قفسه پیچ و مهره ای یکی ار پر کاربرد ترین قفسه های فلزی است ، ارتفاع کم و دسترسی آسان به اقلام مهم ترین دلیل استفاده از این قفسه در انباری و کارخانه ها می باشد.

معرفی کلی قفسه فروشگاهی خود ایستا

همانطور که از نام آن پیداست، سیستم‌های قفسه‌ فروشگاهی خود ایستا یا همان (شلف استاتیک )در یک موقعیت تنظیم شده قرار می‌گیرند و در جای خود قرار می‌گیرند تا ساختار و پایداری دائمی ایجاد کنند.

قیمت خرید قفسه فلزی فروشگاهی

همه ما برای خرید معمولا به دنبال کیفیت برتر هستیم و با قیمت عادلانه به همین دلیل خرید از تولید کنندگان منصف بهترین راه است.

همانطور که در بالا اشاره کردیم در این صنعت به دلیل نوسانات ارز قیمت ها نیز دچار نوسان میشونند ، به همین دلیل شاید خیلی از شما عزیزان به خاطر قیمت بالای بعضی از فروشندگان به دنبال قفسه های فلزی دست دوم باشید

اما شما نگران نباشید چرا که پرشین راک موارد مورد نیاز شما را با عادلانه ترین و منصفانه ترین قیمت در بازار فروش تامین میکند.

شما میتوانید همین الان باشماره ای که ذکر شده تماس بگیرید و لیست قیمت قبل خود را با لیست قیمت صنایع تولیدی پرشین راک مقایسه بفرمایید.

راه ارتباطی شما با پرشین راک:

تماس با مشاورفروش قبل از هر اقدامی

تماس با دفتر پرشین راک

02136201764

02136201946

02136237176

02136239250

قیمت قفسه سوپرمارکت

مطالب مرتبطی که شاید به دنبال آنها بگردید،کافی است روی لینک کلیک کنید و به مقاله دسترسی پیدا کنید

قیمت قفسه های انباری

قبل از خرید قفسه فلزی انبار باید بهترین شیوه های چیدمان قفسه انبار را بدانید زیرا نحوه تنظیم انبار شما بر نیازهای تجهیزات شما تأثیر می گذارد

به دنبال خرید قفسه فلزی انبار هستید؟ اما قبل از خرید باید در باره چیدمان قفسه های انبار مطالبی را بدانید.بعد از خواندن مطلب اگر احتیاج به مشاوره داشتید یا نیاز به دریافت لیست قیمت قفسه فلزی انبار داشتید روی لینک کلیک کنید.

شاید مهمتر از آن، چیدمان قفسه و قفسه  بندی(محبوب ترین انواع قفسه بندی فلزی) به درستی می تواند انبار شما را کارآمدتر و سودآورتر کند. تیم تجهیزات ذخیره سازی پرشین راک اینجاست تا به شما کمک کند.

وقتی حرف از قفسه‌ بندی بایگانی می‌شود شاید همه ما به یاد یک اتاق نیمه تاریک و قفسه‌های شلوغ و درهمی می‌افتیم که یک پیرمرد سپید موی عینکی پشت میزی قدیمی با کوهی از پرونده در روی میز و اطراف خود نشسته و گاه‌وبیگاه که پرونده‌ای را از لابه‌لای قفسه‌های نامنظم آن بیرون می‌کشد ابری از غبار فضا را پر می‌کند و پیرمرد و ما را به سرفه کردن وامی‌دارد!

قفسه فلزی/پرشین راک

گرفتن قیمت قفسه فلزی فروشگاهی

در هر شهری که باشید پرشین راک به تمام ایران بار ارسال میکند

شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند – قائن، فردوس و نهبندان- خراسان رضوی – مشهد – سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه- خراسان شمالی – بجنورد – شیروان، اسفراین و گرمه جاجرم- خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – زنجان – ابهر، خرمدره و قیدار- سمنان

آذربایجان شرقی – تبریز – مراغه، مرند و میانه-آذربایجان غربی – ارومیه – خوی، میاندوآب و مهاباد-اردبیل – اردبیل – پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال-اصفهان – اصفهان – کاشان، خمینی‌شهر و نجف‌آباد- البرز – کرج – هشتگرد، نظرآباد و محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و خورموج- تهران – تهران – اسلام‌شهر، گلستان و قد- چهارمحال و بختیاری

هران، بجنورد، شیروان، شیراز، سردشت، اردبیل، مشکین شهر، پارس آباد، زنجان، ابهر، خرمدره، قزوین، تاکستان، آبیک، بوئین زهرا، کرمان، سیرجان، رفسنجان، جیرفت، کهنوج، زاهدان، زابل، ایرانشهر، چابهار، سراوان، سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، سنندج، خرمشهر، دامغان، سمنان.

گروه تولیدی پرشین راک تولید کننده انواع قفسه فلزی سبک نیمه سنگین و سنگین

خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان بلوچستان ،شهرکرد،شیراز ،فارس،قزوین ،قم،کرج ،کردستان ،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد. سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب، هرسین و کنگاور- کهگیلویه و بویراحمد – یاسوج – دوگنبدان، دهدشت و لیکک- گلستان – گرگان – – گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن- گیلان – رشت – بندر انزلی، لاهیجان و لنگرود- لرستان – خرم‌آباد – بروجرد، دورود و کوهدشت- مازندران – – ساری – بابل، آمل و قائم‌شهر-مرکزی – اراک – ساوه، خمین و محلات- هرمزگان – – بندرعباس .

اراک، اسفراین، قوچان، گرگان، گنبد، بندر ترکمن، خرم آباد، بروجرد، درود، الیگودرز، اهواز، مشهد، تبریز، اندیمشک، پاوه، ملایر، آبادان، کرمانشاه، اسلام آباد، نهاوند، ساوه، تویسرکان، رشت، لاهیجان، آستانه، لنگرود، بندر انزلی، ساری، چالوس، عباس آباد، متل قو، نمک آبرود، رامسر، آمل، بابل، ارومیه، سلماس، خوی، بانه، سقز، مریوان، بیجار، ایلام، دهلران،

10 نظر در “5 عامل تاثیر گذار بر قیمت قفسه فلزی فروشگاه

 1. احمدی گفت:

  سلام قیمت قفسه فلزی سوپرمارکت قرمز رنگ برای هایپرمارکت موجود دارید؟

  1. persian rack گفت:

   سلام وقت بخیر .با شماره تماس 09123075224 تماس بگیرید تا همکاران در بخش فروش راهنماییتان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.