3نکته طلایی قفسه بندی مغازه در جذب مشتری

خرداد 13, 1401
1 دیدگاه
شهلا جهان تاب

وقتی وارد یک مغازه میشوید چه چیزی نظر شما را بیشتر جلب میکند؟

امروزه رقابت میان فروشگاههای مختلف برای جذب مشتری افزایش یافته است و دیگر قیمت پایین محصولات تنها عامل مؤثر در خرید مشتریان نیست

و در عصر جدید صنعت فروش

مسلما ویترین، نوع چیدمان، اگر فروشگاه پوشاک باشد که قطعا هم نوع قرار گرفتن رنگ ها در کنار یگدیگر چشم شما را درگیر خواهد کرد .در کل  باید گفت چیدمان و نورپردازی از مهم ترین مواردی هستند که شما به عنوان مشتری درگیرشان خواهید شد.

حال که پاسخ را دریافت کردید مبحث این مقاله در ارتباط با:

تاثیر طراحی مناسب قفسه بندی مغازه در جذب مشتری است.

اگر که استارت فروشگاه و مغازه خود را زدید و به دنبال یک مشاور و طراح قفسه بندی فلزی هستید برای طراحی قفسه بندی مغازه  نیاز به خواندن این مطلب ندارید بهتر است از مشاورین طراحی و اجرای ، گروه تولیدی صنایع فلزی پرشین راک کمک بگیرید.

برای طراحی رایگان نقشه ذهنیتان  در خواست خود را ارسال کنید تا همکاران ما در بخش طراحی با شما تماس بگیرند یا با کلیک بر روی دکمه تماس  اطلاعات از جمله هزینه قفسه بندی مغازه تا نحوه اجرا را از مشاورین پرشین راک بپرسید.


تماس با طراح


ارسال درخواست

مواردمهم که اگر در قفسه بندی مغازه رعایت کنید فروشتان چند برابر میشود:

محصولاتی که به نمایش می گذارید نه تنها می بایست دسترسی آسان داشته باشند، بلکه باید مناسب و ایمن چیدمان شوند و اصلا نباید ظاهر آشفته ای داشته باشند چرا که مشتری به محض ورود خارج خواهد شد.

این روال از اهمیت بالایی برخوردار است و نیازمند توجه مضاعف شما در تطبیق چیدمان قفسه های فروشگاهی و قفسه بندی مغازه میباشد حال که محصول شما هرچه که میخواهد باشد کافیست حواستان به موارد ذکر شده باشد.

یک اشتباه در طراحی قفسه بندی مغازه کافیست تا مشتری تمایل خود را به خرید از دست بدهد و آنها از مسیری که آمده اند برگردند.

در ادامه  بهترین اقدامات قابل انجام در این حوزه که منجر به جذب مشتری می گردند می پردازیم.

قبل از مطالعه این نکات میتوانید به لینک های زیر مراجعه کنید و با انواع قفسه بندی مغازه و فروشگاه آشنا شوید

و بسنجید مدل انتخابیتان این موارد ذکر شده را در برمیگیرد!

طراحی قفسه فروشگاهی

مزیت استفاده قفسه خود ایستا یکطرفه و دوطرفه در فروشگاه

پر مصرف ترین قفسه سوپرمارکت کدام است؟ 

انتخاب بهترین قفسه فلزی برای سازماندهی فروشگاه و انبار

در بدو ورود نظر مشتری نیاز به تسخیر ندارد

در واقع می بایست به مشتریان فضای کافی داده شود تا بتواند کالا مورد نظر خود را در مغازه و فرشوگاه پیدا کند

برای مشتری فروشگاه و مغازه خود فضای شخصی و راحتی را در نظر بگیرید

در صنعت خرده فروشی پدیده ای جالب به نام اثر ” تماس مشتریان” وجود دارد. مشتریان ذاتا” نمیخواهند با مشتریان دیگر در راهروهای فروشگاه تماس یا برخورد ( به علت فضای محدود راهروها و امکان تماس در حرکت) داشته باشند.

و ازاینرو سعی میکنند اگر فضایی را جهت تردد و توقف روبروی شلفها کوچک میبینند ترجیحا” از این فضا عبور نکنند. این اشتباه رایج طراحی فروشگاهی باعث استقبال کمتر مشتریان از این فضاها و در نتیجه عدم فروش کالاهای این بخشها می شود.

برای اجتناب از این موضوع، سعی کنید رفاه مشتری را دراولویت قرار دهید. راهروها را عریض در نظر بگیرید. شلفها و استندهای فروشگاهی را مرتب چیدمان کرده و قفسه خالی نداشته باشید.

 این مطلب را از دست ندهید:

ذخیره سازی عمیق و صرفه جویی در فضا

قفسه بندی های خودراهرو یا درایو این که از هر دو طرف کار می‌کنند، از همان روش ذخیره‌سازی و بازیابی پیروی می‌کنند که قفسه‌های درایو این از یک طرف کار می‌کنند. تنها تفاوت آنها…برای ادامه مطلب روی قفسه بندی خود راهرو کلیک کنید.

قفسه بندی مغازه

قفسه بندی با نام های قفسه بندی فروشگاهی، تجهیزات فروشگاهی، قفسه فروشگاه، قفسه بندی فروشگاهی، قفسه بندی فروشگاه، قفسه بندی مغازه، قفسه هایپرمارکتی، قیمت قفسه فروشگاهی، قفسه و طبقه بندی، قفسه سوپری، قفسه های سوپرمارکت، قفسه سوپری، قفسه سوپرمارکتی نیز شناخته می شود

همینطور در ادامه مطالب میتواند مطالبی چون

محبوب ترین  سیستم های قفسه بندی فلزی انبار را  بررسی کنید

-5 لیست برتر قفسه بندی فلزی انبار و -مزایای استفاده از قفسه فلزی و…

برای ادامه مطلب به مقاله

قفسه بندی فلزی سر بزنید.

صنایع فلزی پرشین راک ارائه دهنده سیستم های سوپرمارکت و هایپرمارکتی با هدف تحقیق و رعایت اصول با طراحی دقیق قفسه ها متناسب با هر فضا توسط کادر فنی مجرب صاحبان سوپرمارکت ها را در بخش تجهیزات فروشگاهی یاری داده است تا محصولات خود را به بهترین نحو و با استفاده از کمترین فضا به نمایش گذارند. شاید در ابتدا هزینه ای که به شما پیشنهاد می شود به نظر سنگین برسد، اما در بلند مدت خواهید دید که استفاده نکردن از طراحی و دکوراسیون هدفمند خساراتی به مراتب سنگین تر را متوجه فروشگاه و کسب و کار شما خواهد کرد.

پیشنهاد پرشین راک به شما:

قبل از هر اقدامی از ما مشاوره بگیرید تا در صورت لزوم محیط شما را بازدید کنیم و بر اساس فضای موجود و محصولتان طرح قفسه بندی فلزی شما را پیشنهاد دهیم

با ما در ارتباط باشید.

تماس با دفتر پرشین راک

02136201764

02136201946

02136237176

02136239250

یک نظر در “3نکته طلایی قفسه بندی مغازه در جذب مشتری

  1. علیرضایی گفت:

    مطلب خوبی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.