Warning: Use of undefined constant ‘WP_HTTP_BLOCK_EXTERNAL’ - assumed '‘WP_HTTP_BLOCK_EXTERNAL’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h178952/public_html/wp-config.php on line 182
نصاب قفسه انبار |خدمات نصب و راه اندازی|پرشین راک
info@persianrack.com
09123075224

بلاگ

نصاب قفسه فلزی چه مهارت هایی باید داشته باشد؟

5/5 - (1 امتیاز)

برای نصب قفسه هر مکانی از جمله فروشگاه، انباری، منزل و ... نیاز به یک نصاب قفسه متخصص در این زمینه است. شاید فکر کنید اتصال قفسه‌های فلزی با استفاده از براکت‌ها کار ساده‌ای است اما واقعیت این است که فردی که قصد دارد قفسه‌های فلزی را نصب کند. باید از استانداردهای فلزی مطلع باشد.

قفسه‌ها از لوازم پرکاربرد برای فروش هر محصولی هستند زیرا آنها در دسترس، ارزان و نصب آنها با استفاده از یک نصاب ماهر ساده است. قفسه‌های فلزی از نظر تنوع بسیار گسترده هستند و انتخاب نوع قفسه باتوجه‌به مکانی است که قصد نصب آن­ها را دارید. آن­ها کاربردهای مختلفی دارند از جمله برای قفسه کتاب و قراردادن انواع محصولات برای فروش است.

نصاب قفسه کیست؟

نصاب قفسه فلزی فردی است که از اصول نصب صحیح قفسه مطلع باشد. استادکار نصب فردی است که با استفاده از براکت‌ها به‌خوبی قفسه‌ها را در جای خود نصب می‌کند. نصاب قفسه باید دارای ویژگی‌هایی باشد. در زیر قصد داریم این خصوصیات را بررسی کنیم.

مطلع از اصول برنامه‌ریزی

نصاب قفسه قبل از اینکه اقدام به نصب قفسه‌ها کند باید از اصول برنامه‌ریزی صحیح مطلع باشد. در آغاز باید این فرد پروژه را ذهن خود مرور کند. بعد از تصمیم‌گیری برای نصب روی دیوار مناسب، طرح را به‌صورت اصولی روی یک برگه ترسیم کند.

نصاب قفسه|پرشین راک

توانایی نصب دقیق قفسه‌ها

نصاب قفسه پس از اینکه برای نصب قفسه تصمیم‌گیری کرد و بالا و پایین بودن قفسه‌ها و طول را مشخص کرد باید در نصب دقیق قفسه‌ها توانا باشد. اینکه قفسه‌ها در جای خود ثابت و محکم باشند یکی از اصولی است که باید به آن دقت شود.

تعیین فاصله دقیق قفسه‌ها

نصاب قفسه باید توانایی تخمین دقیق فاصله اولین قفسه تا زمین را داشته باشد. فاصله موردنظر باید دقیق و کم در نظر گرفته شود. دقت در تخمین فاصله قفسه جهت نصب قفسه نباید فراموش شود تا از اتفاقات بعدی که ممکن است پیش آید جلوگیری شود. از جمله این اتفاقات می‌توان به افتادن قفسه اول و آسیب به محصولات زیرین اشاره کرد.

با صبر و حوصله

فردی که با عنوان نصاب قفسه شناخته می‌شود باید با صبر و حوصله باشد. فرد عجول که قصد دارد زود کار را به اتمام برساند برای این کار مناسب نیست؛ زیرا نصب انواع قفسه‌ها نیازمند اندازه‌گیری دقیق و صبر و حوصله فراوان است. درصورتی‌که شما هم نیازمند یک فرد متخصص و باتجربه برای نصب انواع قفسه‌های فلزی هستید می‌توانید پرشین راک را انتخاب کنید.

آگاهی از نوع قفسه‌بندی

یکی دیگر از ویژگی‌های نصاب قفسه آگاه بودن است. فردی که قصد دارد برای مکانی قفسه نصب کند باید بداند برای هر مکانی چه نوع قفسه‌ای را به کار ببرد. همان‌طور که مطلع هستید قفسه‌ها از نظر تنوع بسیار گسترده هستند و باتوجه‌به اینکه برای چه مکانی قصد قفسه‌بندی دارید انتخاب می‌شود.

هزینه نصب قفسه فلزی

بسیاری از افرادی که قصد دارند برای فروشگاه، انباری یا هر مکان دیگر قفسه نصب کنند به دنبال مطلع شدن از هزینه نصب هستند. برای تخمین هزینه نصب انواع قفسه به دیوار باید  فاکتورهای مهمی را در نظر بگیرید در زیر به آن­ها اشاره می‌کنیم.

فاکتورهای ضروری در تخمین هزینه قفسه‌بندی

  • وسعت مکانی که شما قصد دارید برای آن قفسه نصب کنید یکی از فاکتورهایی است که در تخمین قفسه باید به آن توجه کنید. قطعاً هرچه فضا بزرگ‌تر باشد نیازمند قفسه‌های بیشتری است و در نتیجه هزینه بالاتر می‌رود.
  • یکی دیگر از مواردی که در تخمین قفسه‌بندی تأثیرگذار است نوع قفسه‌بندی فلزی است. از انواع قفسه‌بندی فلزی می‌توان به راک، پانل راک، پالت راک و... اشاره کرد که هرکدام اصول مخصوص به خود را دارد. انتخاب نوع قفسه یکی از مواردی است که نقش اساسی در تخمین هزینه دارد. به طور مثال هزینه اتصال قفسه‌های پیچ‌مهره‌ای بسیار کمتر از قفسه‌های درایون راک است.

نتیجه‌گیری

بسیاری از افراد نیاز به قفسه‌بندی برای یک انباری، فروشگاه یا حتی یک مغازه کوچک برای فروش اجناس خود را دارند. گاهی افراد قفسه‌بندی را کار ساده‌ای می‌پندارند، اما فردی که به قفسه‌ها را نصب می‌کند باید دارای ویژگی‌هایی باشد. فرد موردنظر باید از استاندارهای مخصوص نصب انواع قفسه‌های فلزی آگاه باشد. او باید بداند برای هر مکانی چه نوع قفسه مناسب است. نصاب قفسه باید در تخمین دقیق فاصله قفسه‌ها و نصب محکم قفسه‌ها مهارت داشته باشد.

پرشین راک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گروه تولیدی صنایع فلزی “پرشین راک” با نام تجاری “انبار دژ” با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید انواع قفسه فلزی راک سبک و  راک سنگین ,قفسه فلزی فروشگاهی ,قفسه هایپرمارکت و مغازه و … در راستای ارتباط بیشتر با مشتریان و سهولت روند طراحی و تولید قفسه فلزی این سایت راه اندازی کردیم.

مجموعه پرشین راک با حذف تمامی واسطه ها و ارتباط مستقیم با مصرف کننده توانسته به صرفه ترین قیمت نهایی محصول را در اختیار مشاری خود قرار دهد و همین امر سبب شده است تا شما مشتریان عزیز هزینه بدون پرداحت هزینه به واسطه ها محصول خود را تهیه کنید.

راه های ارتباطی

آدرس کارخانه

ورامین نرسیده به کمربندی ورامین,اول جاده ریحان آباد,سمت چپ فرعی دوم,کارگاه پنجم

برخی پروژه های پرشین راک

1.شرکت صادرنما

2.انبار فرودگاه پیام

3.انبار فرودگاه امام خمینی

4.انبار نیروگاه قزوین

5.انبار شرکت دایا دارو

6.انبار شرکت پالاز موکت

7.فروشگاه های زنجیره ای Dbenhams

8.فروشگاه های superdry

و پروژه های کوچک و بزرگ دیگر که اطلاعات آنها را در سایت براتون قرار دادیم.

سبد خرید