بلاگ

انتخاب بهترین قفسه فلزی برای سازماندهی فروشگاه و انبار

5/5 - (36 امتیاز)

سلام و خوش آمد به شما همراه عزیز

اطلاعات جامع انواع قفسه فلزی

ممنون از اینکه وارد سایت شدین تا از طریق پرشن راک به پاسخ سوالات خود در رابطه با  قفسه  فلزی برسید.

قبل از پاسخ دادن به سوالات شما توسط این مقاله توجه داشته باشید اگر عجله دارید و نیاز به مطالعه بیشتر ندارید با ما تماس بگیرید، یا درخواست خود را به شماره واتساپ ارسال کنید تا در سریع ترین زمان پیش فاکتور برای شما ارسال شود.

گروه تولیدی  صنایع فلزی پرشین راک

با تولید انواع مختلف سیستم های قفسه بندی فلزی گام مهمی در جهت رفع نیاز های شما در سازمان در بخش ذخیره سازی انبارتان برداشته

آنچه در این مقاله میخوانید:

 • در رابطه با انواع قفسه فلزی
 • انواع قفسه بندی فلزی
 • مزایا و کاربرد هر سیستم قفسه بندی فلزی

 اهمیت قفسه های فلزی در فروشگاه و انبارها

سازماندهی یک انبار یک راه مطمئن برای نگهداری آسان است و در عین حال ظاهری جادار به آن می بخشد.قفسه بندی فلزی  یکی از راه های دستیابی به آن است.

یکی از موثرترین روش های سازماندهی فضای یک انبار داشتن قفسه فلزی مناسب فضای شما است.

انبارهای صنعتی اغلب به قفسه بندی فلزی نیاز دارند زیرا به اندازه کافی قوی هستند تا از مواد یا محصولات سنگین پشتیبانی کنند.

قفسه های فلزی در انواع شکل ها و اندازه ها وجود دارد. 

یکی از عناصر کلیدی برای قفسه بندی، رتبه بندی وزن است که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید چه نوع قفسه فلزی برای انبار شما مناسب تر است.

در حالی که قفسه بندی اطمینان حاصل می کند که فضای کافی در اطراف انبار خود دارید تا آن را بدون دردسر اداره کنید، انتخاب نوع مناسب قفسه قطعاً می تواند به راحتی مدیریت انبار را افزایش دهد.

برنامه ریزی  برای داشتن قفسه فلزی  یک راه سرمایه گذاری برای شما میباشد.

سرمایه گذاری در قفسه های فلزی مناسب برای انبار در درازمدت به نفع شما خواهد بود زیرا ثابت شده است که یک سرمایه گذاری  با هدف تامین نیازهای انبارداری فردی شما انجام می شود یکباره با حداقل تعمیر و نگهداری است.

یکی از بزرگ ترین فواید استفاده از قفسه های فلزی صرفه جویی در حجم برای محیط های کم جا می باشد.

ساختار این نوع قفسه ها باعث می شود تا شما بتوانید از حداقل جای ممکن بهترین و بیشترین بهره برداری را بکنید. استفاده از قفسه باعث می شود تا بتوانید کالا ها را به طور مرتب و منظم در این قفسه ها جای دهید. و هر زمان که نیاز بود به آن ها راحت دسترسی پیدا کنید.

استفاده از این قفسه ها مخصوصا در انبار ها نه تنها درر متراژ و جای انبار صرفه جویی می کند بلکه در کاهش هزینه های شما نیز بسیار موثر است.

هنگام انتخاب سیستم  قفسه فلزی مناسب شما باید این 3 نکته را در نظر بگیرید:

1-به چه نوع چکالی برای ذخیره سازی نیاز دارید؟

2-جابجایی موجودی انبار هرچند وقت یکبار صورت می گیرد؟

3-چه مقدار فضا موجود دارید؟

بعد از پاسخ دادن به این سوال ها، ایده بهتری  درمورد قفسه مورد نیازتان خواهید داشت.

مجموعه پرشین راک انواع قفسه های فلزی را برسی میکند تا شما راحت انتخاب کنید کدام یک برای انبارشما بهترین است.

ضرورت قفسه های فلزی در بحث جذب مشتری

با پیشرفت سریع در تمامی حوزه‌های بازار، استفاده از هر مکانی برای نمایش محصولات به زیباترین شکل ضروری بود، از این رو توسعه سیستم قفسه‌بندی  فلزی و نمایش محصولات ضروری است.

بنابراین سیستم قفسه بندی و قفسه فلزی سوپرمارکت ها برای تنظیم نمایش محصولات اعم از مواد غذایی و غیره و متمایز ساختن آنها به شیوه ای سیستماتیک و شگفت انگیز ایجاد شده است.

و سیستم های قفسه های فلزی  به خرده  فروشی ها و سوپرمارکت ها محدود نمی شود، بلکه به مغازه های لوازم خانگی برای نمایش گلدان ها و فروشگاه های بازی برای مشاهده بازی ها و برای گل فروشی ها، کفش ها و حتی منسوجات.

قفسه‌های نمایشی فروشگاه‌های برای تنظیم لحن کسب‌وکار خرده‌فروشی شما، ایجاد جریانی ایده‌آل و ارائه محصولات شما دربازار به همراه دارد.

انواع قفسه های فلزی

قفسه های فلزی به دلیل مقاومت در برابر ضربه، خوردگی، رطوبت، و مقاومت بالا  در انواع مختلف برای کاربردهای مختلف تولید می شوند.

قفسه های فلزی مورد استفاده در انبارها

هنگام سازماندهی انبار خود، انتخاب قفسه های مناسب برای موفقیت شما بسیار مهم است. با پرسیدن چند سوال اساسی از خود به تدوین اهداف ذخیره سازی خود کمک کنید. مانند ...

 •  چقدر فضا دارم؟
 • برای افزایش ظرفیت چه کار کنم؟ 
 • آیا الزامات خاصی دارم که باید به آنها توجه شود؟

ما می دانیم که هر اینچ از انبار شما ارزشمند است. ما از شما می خواهیم که از این فضا با تعدادی قفسه بندی عالی نهایت استفاده را ببرید.

انبار های صنعتی از جمله مکان هایی که قفسه فلزی در آن بسیار پرکاربرد بوده و بخش بندی فضا با استفاده از قفسه های فلزی انجام می شود.

امروزه اهمیت استفاده بهینه از فضای انبار با توجه به اهمیت لجستیک و انبارداری و همچنین گسترش تجارت الکترونیک و حضور انبارهای فروش آنلاین، بسیار بالاست.

استفاده از قفسه های فلزی در انبارها این امکان را فراهم می سازد تا علاوه بر سطح انبار از فضای عمدی آن تا نزدیکی سقف نیز بطور بهینه استفاده شده و چیدمان کالا در بهترین حالت ممکن صورت گیرد.

امروزه برای کارکرد درست قفسه های فلزی نیاز به تکنولوژی های انبارداری پیشرفته اتوماتیک نیاز است.

 اما خود قفسه های فلزی انبار به چند دسته تقسیم میشوند که در ادامه به هر کدام از قفسه ها میپردازیم.

لیست قیمت قفسه فلزی
خرید قفسه فلزی ارزان

قفسه پالت فلزی

معمولا در انبار ها چه نوع قفسه هایی موجود است؟

 رایج ترین آنها قفسه بندی چند سطحی برای راهروهای عریض و راهروهای باریک است که می تواند برای بارهای سنگین تا 45 تن نیز پیکربندی شود. استفاده میشود همچنین قفسه های جمع و جور را برای ذخیره سازی صرفه جویی در فضا ارائه می دهد. این محدوده همچنین شامل قفسه بندی های بلند است که به شما امکان می دهد از ارتفاع محل خود استفاده بهینه کنید.

مزایای که برای شما دارد  در یک نگاه:

 • ذخیره سازی کارآمد وسایل شما
 • به حداکثر رساندن توان عملیاتی
 • ذخیره سازی فشرده برای استفاده بهتر از فضا
 • ارتفاع قفسه قابل انتخاب، مناسب برای کالاهای شما
 • ذخیره سازی دو و چند عمق برای استفاده بهتر از فضا
 • حداکثر استفاده از ارتفاع اتاق
 • دسترسی مستقیم به همه اقلام، به عنوان مثال در قفسه های چند طبقه

انبار قطعات کوچک

آیا مقدار زیادی از اقلام کوچک را پردازش می کنید؟ یا به دنبال راه حل های کارآمد برای انتخاب سفارش هستید؟

در این مورد، قفسه بندی برای قطعات کوچک یک راه حل محبوب است که میتواند به قفسه های بلند با صرفه جویی در فضا تبدیل شود.

قفسه بندی قطعات کوچک باید یک سیستم سازماندهی واضح داشته باشد و به شما امکان دسترسی سریع به هر مورد را بدهد تنها راه برای تضمین سرعت آماده سازی سفارش است

مزایای که برای شما دارد  در یک نگاه

زمان دسترسی کوتاه

صرفه جویی در جا

یکی از بزرگ ترین فواید استفاده از قفسه های فلزی صرفه جویی در حجم برای محیط های کم جا می باشد. ساختار این نوع قفسه ها باعث می شود تا شما بتوانید از حداقل جای ممکن بهترین و بیشترین بهره برداری را بکنید.

استفاده از قفسه باعث می شود تا بتوانید کالا ها را به طور مرتب و منظم در این قفسه ها جای دهید. و هر زمان که نیاز بود به آن ها راحت دسترسی پیدا کنید. استفاده از این قفسه ها مخصوصا در انبار ها نه تنها درر متراژ و جای ابار صرفه جویی می کند بلکه در کاهش هزینه های شما نیز بسیار موثر است.

قفسه بندی فلزی راهرو عریض

قفسه بندی چند مکان راهرو عریض پر استفاده ترین سیستم قفسه بندی است.

 تطبیق پذیری آنها نقطه قوت آنهاست: آنها می توانند انبوهی از ظروف با ابعاد و وزن های مختلف را در خود جای دهند

و می توان آنها را به طور انعطاف پذیر گسترش   آنها مزایای ذخیره سازی بدون فشار و دسترسی مستقیم به تمام پالت ها را دارند.

گروه تولیدی صنایع فلزی پرشین راک

همراهان عزیز پرشین راک در این مقاله سعی داشتیم اطلاعات کاملی را در ارتباط با قفسه فلزی و انواع ان همچنین کاربرد هرکدام از آنها در اختیارتان قرار دهیم.

ما اماده انجام پروژه مد نظرتان هستیم و این اطمینان را به شما میدهیم که فقط  مواد باکیفت بالا را انتخاب میکنیم، صنایع فلزی پرشین راک شریک مورد اعتماد شما برای طراحی ساخت و پیاده سازی پروژه تان است.

برای برقراری ارتباط با تیم مشاوره و طراح پرشین راک میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته یا درخواست خود را از طریق واتساپ به ما اعلام کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرندد.

تماس با دفتر پرشین راک

02136201764

02136201946

02136237176

02136239250

پرشین راک

برای اطلاعات بیشتر شما مقالات مرتبطی که احتمالا به دنبال آنها میگردید را لینکشان برایتان قرار داده ایم کلیک کنید و به جواب سوال هایتان برسید

پر مصرف ترین قفسه سوپرمارکت

قفسه های سوپرمارکتی از پر مصرف ترین انواع قفسه بندی به شمار می ایند و برای طراحی و ساخت با کیفیت قفسه ها بایستی  نکاتی را مورد توجه قرار داد.

در این مقاله با شما از قفسه سوپرمارکت بیشتر صحبت خواهیم کرد.روی لینک کلیک کنید.

قفسه فلزی/پرشین راک

صنایع فلزی پرشین راک انواع قفسه فلزی برای فروشگاه و انبار را به سراسر ایران ارسال میکند.

شما هرکجای ایران باشید ما قفسه فلزی مورد نظرتان را برایتان طراحی و تولید کرده و درنهایت به لوکیشن مد نظر شما ارسال میکنیم.

ارسال قفسه فلزی به  (شمال، شمال غرب، جنوب، شمال شرق، جنوب غرب، جنوب شرق) و کلیه مناطق تهران و اطراف، شمیران، شهریار، ورامین، قم، کرج، کاشان، میناب، دهبارز و بندر لنگه- همدان – همدان – ملایر، نهاوند و تویسرکان-یزد – یزد – میبد، اردکان و بافق

بوشهر،بندرعباس،بوشهر،بیرجند،تبریز،تهران،چهارمحال و بختیاری،خراسان جنوبی،خراسان رضوی،خراسان شمالی،خرم آباد ساری-آملل-بابل-قایم شهر-بهشهر-چالوس-نکا-بابلسر-تنکابن-رویان-نوشهر-رامسر-محموداباد-کلاردشت-سرخرود-آلاشت-ماسال-مازندران-رشت-گیلان-گرگان-آزادشهر-گنبدکاووس-جویبار-لاهیجان-آستانه اشرفیه-صومعه سرا-فومن-تالش-آستارا

گروه تولیدی پرشین راک اماده دریافت سفارشات تولید قفسه فلزی از شهرهای

خوزستان،رشت،زاهدان،زنجان،ساری،سمنان،سنندج،سیستان بلوچستان ،شهرکرد،شیراز ،فارس،قزوین ،قم،کرج ،کردستان ،کرمان،کرمانشاه،کهگیلویه و بویراحمد،گرگان،گلستان،گیلان،لرستان،مازندران،مرکزی،مشهد،هرمزگان،همدان،یاسوج،یزد. سیرجان، رفسنجان و جیرفت-کرمانشاه – – کرمانشاه 

اراک، قوچان، گرگان، گنبد، بندر ترکمن، خرم آباد، بروجرد، ، اهواز، مشهد، تبریز، بندر انزلی، ساری، چالوس، عباس آباد، متل قو، نمک آبرود، رامسر، آمل، بابل، 

شهرکرد – بروجن، فرخ‌شهر و فارسان- خراسان جنوبی – بیرجند  خراسان رضوی – مشهد –  خوزستان – – اهواز – دزفول، آبادان و خرمشهر- زنجان – 

آذربایجان شرقی – تبریز –  محمدشهر- ایلام – ایلام – ایوان، دهلران و آبدانان- بوشهر – بندر بوشهر – برازجان، بندر گناوه و 

———————————————————————————————————————

25 دیدگاه در “انتخاب بهترین قفسه فلزی برای سازماندهی فروشگاه و انبار

 1. رضاییان گفت:

  سلام از خوش قولیتون ممنونم سر موعد سفارشمو تحویل دادید

  1. persian rack گفت:

   سلام وقت بخیر.انجام وظیفه بود بسیار خرسندیم از همکاری با شما

 2. حسین هاشمی گفت:

  سلام قفسه فلزی راک تولید میکنید؟

 3. Rajabi گفت:

  سلام‌ برای محاسبه قیمت قفسه فلزی راک برای یک سوله ۲۰۰۰ متری باید چیکار کنم؟

 4. حامد سلیمی گفت:

  سلام دستتون در نکنه طراحی قفسه بندی انبارم خیلی عالی و دقیق بود از تمام فضای انبار استفاده میشه .منتظر اماده شدن سفارشم هستم

 5. امیر عامری گفت:

  سلام مطالب سایتو‌ خوندم عالی بود حتما برای تجهیز انبار مزاحمتون میشم

  1. persian rack گفت:

   سلام وقت بخیر درخدمت هستیم

 6. حامد جوادی گفت:

  سلام وقت بخیر برای خرید قفسه فلزی از شما باید چیکار کنیم ؟ نقشه بفرستم براتون

  1. persian rack گفت:

   سلام وقت بخیر با مشاورین ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
   09127035224

 7. ناظمی گفت:

  سلام وقت بخیر برای یک مغازه ۶۰ متری بهترین قفسه فلزی که میشه استفاده کرد چیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

گروه تولیدی صنایع فلزی “پرشین راک” با نام تجاری “انبار دژ” با سابقه ای بیش از 35 سال در زمینه تولید انواع قفسه فلزی راک سبک و  راک سنگین ,قفسه فلزی فروشگاهی ,قفسه هایپرمارکت و مغازه و … در راستای ارتباط بیشتر با مشتریان و سهولت روند طراحی و تولید قفسه فلزی این سایت راه اندازی کردیم.

مجموعه پرشین راک با حذف تمامی واسطه ها و ارتباط مستقیم با مصرف کننده توانسته به صرفه ترین قیمت نهایی محصول را در اختیار مشاری خود قرار دهد و همین امر سبب شده است تا شما مشتریان عزیز هزینه بدون پرداحت هزینه به واسطه ها محصول خود را تهیه کنید.

راه های ارتباطی

آدرس کارخانه

ورامین نرسیده به کمربندی ورامین,اول جاده ریحان آباد,سمت چپ فرعی دوم,کارگاه پنجم

برخی پروژه های پرشین راک

1.شرکت صادرنما

2.انبار فرودگاه پیام

3.انبار فرودگاه امام خمینی

4.انبار نیروگاه قزوین

5.انبار شرکت دایا دارو

6.انبار شرکت پالاز موکت

7.فروشگاه های زنجیره ای Dbenhams

8.فروشگاه های superdry

و پروژه های کوچک و بزرگ دیگر که اطلاعات آنها را در سایت براتون قرار دادیم.

سبد خرید